31 maja, 2022 Poradnia Myszyniec

28 maja 2022r w Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle odbył się Powiatowy Dzień Rodziny, zorganizowany pod patronatem Starosty Ostrołęckiego Stanisława Kubła.

Organizatorami wydarzenia byli: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu. Organizatorzy zapewnili przeróżne zabawy, tańce, konkursy m.in. z zaplatania warkoczy. Nie zabrakło obowiązkowych punktów tego typu imprez, czyli: dmuchańców, malowania twarzy, wielkich baniek mydlanych, balonikowego zoo, brokatowych tatuaży, zajęć plastycznych.

Na terenie Zagrody spotkać można było Myszki Miki i Minnie, a także strażaków,  policjantów,  służby więzienne, którzy opowiadali o swojej pracy. Swoje stoisko z licznymi konkursami  przyrodniczymi  i nagrodami przygotowało Nadleśnictwo Myszyniec i Nadleśnictwo Parciaki .

Dla dorosłych WORD przygotował konkurs z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  zorganizowały konkurs z wiedzy o działalności placówek z licznymi nagrodami.

Dyrektor Poradni pragnie serdecznie podziękować pracownikom placówki za zaangażowanie w organizację imprezy.

 Szczególne podziękowania  kieruje do  sponsorów:

Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, Gmin: Kadzidło, Myszyniec, Baranowo, Czarnia, Łyse, Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Kadzidle

Firmom: JBB Bałdyga z Łysych,  Deptuła Sklep i Stacja Paliw,  Firma Emar Monika i Ryszard Krakowiak, Sklep PRIM w Baranowie, Piekarni Białczak – Andrzej Białczak – Baranowo, Firma Szkoleniowo- Doradcza Preme, Sklep „ Kacperek” Milena Kocińska- Myszyniec,

Państwo: Katarzyna i Andrzej Pawłowscy, Agnieszka i Mariusz Pajka, Danuta i Stanisław Aptacy, Bogusława i Paweł Jaksina, Pani Ewa Szurnicka.

Skip to content